close
تبلیغات در اینترنت
اخبار پیام نور پاکدشت

وبلاگ دانشجویان پیام نور

با عرض سلام خدمت شما بازدید کننده عزیز

وبلاگ دانشجویان پیام نور هیچگونه وابستگی به سایت اصلی پیام نور ندارد و فقط با هدف اطلاع رسانی و کمک به دانشجویان پیام نور راه اندازی گردیده .

فروش ویژه

آغاز حذف و اضافه نیمسال دوم دانشگاه پیام نور 92-93

حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور از امروز آغاز شد
حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور از امروز ۲۷ بهمن آغاز و تا ۵ اسفند ۹۲ ادامه خواهد داشت. دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر :ثبت نام --> عملیات ثبت نام --> ثبت نام اصلی، نسبت به حذف و اضافه واحدهای خود در این نیمسال اقدام کنند. در حذف و اضافه محدودیتی برای حذف و یا اضافه کردن واحد ها وجود ندارد و شهریه دروس حذف شده بازگردانده میشود.همچنین دانشجویانی که قبلا انتخاب واحد خود را انجام نداده اند در حذف و اضافه می توانند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند
کلیه دانشجویان ملزم به رعایت پیش نیاز ها براساس برنامه ترمی می باشند.رعایت پیش نیازها در لیست ارائه دروس ملاک است و سیستم گلستان ملاک نیست.
تاریخ تغییر محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی ارشد در این نیمسال از ۲۰ اردیبهشت تا ۲۹ اردیبهشت ۹۳ تعیین شده است.


تعداد بازديد : 297
مهلت ثبت در خواست مهمان و تغییر رشته / اصلاحیه تقویم آموزشی

دانشگاه پیام نور اصلاحیه جدید تقویم آموزشی را منتشر کرد
به گزارش اخبار پیام نور  اصلاحیه جدید تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور منتشر شد.در این اصلاحیه سه تغییر صورت گرفته است.که براین اساس مهلت ارائه درخواست مهمان موقت یا دائم شدن دانشجویان و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد برای نیمسال دوم (بهمن) سال تحصیلی۹۳-۹۲ از ۱ دی تا ۱ بهمن ۹۲ اعلام شده است.دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر : "آموزش -> دانشجو -> درخواست ها -> تقاضای انتقال و مهمان -> تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی" نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.نکته مهم این موضوع این است که در صورت ثبت این درخواست در سیستم گلستان تا زمانی که وضعیت درخواست توسط مبدا و مقصد مشخص نشود امکان انتخاب واحد برای ترم بعد وجود نخواهد داشت. ممکن است برخی از مراکز پیام نور درخواست های مهمان را فقط به صورت مکتوب قبول کنند پس قبلا از ثبت درخواست در این رابطه از مرکزتان سوال کنید.
تغییر دیگر تقویم آموزشی مهلت ارائه درخواست تغییر رشته ، تغییر گرایش و انتقال می باشد. که مهلت این درخواست نیز از ۱ دی تا ۱ بهمن ۹۲ تعیین شده است. (در زمان انتشار این خبر منو ثبت درخواست تغییر رشته در سیستم گلستان فعال نشده است)
اصلاحیه سوم تقویم آموزشی تغییر مهلت ثبت نمره میان ترم نیمسال دوم تا ۲۷ خرداد می باشد

برای مشاهده بخشنامه به ادامه مطلب مراجعه کنید

 


تعداد بازديد : 233
لیست امتحانات بدون کاغذ (الکترونیکی) و کتاب باز پیام نور اعلام شد

مرکز آزمون دانشگاه پیام نور لیست امتحانات بدون کاغذ پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ را منتشر کرد. در این لیست که تقریبا نام تمام مراکز پیام نور در کشور دیده می شود دروسی که امتحان آنها در هر مرکز به صورت جداگانه بدون کاغذ برگزار می شود اعلام شده است. درباره شیوه دریافت نمره در امتحانات بدون کاغذ مسوولین پیام نور می گویند در صورتی که دانشجو تمایل داشته باشد می تواند بعد از پایان امتحان بدون کاغذ، دکمه دریافت نمره را کلیک کند و نتیجه امتحانش را مشاهده کند.
در امتحان بدون کاغذ پیام نور سوالات یکسان است اما ترتیب چینش سوالات و حتی گزینه ها در هر سیستمی و برای هر دانشجویان متفاوت است.البته این طرح مشکلاتی هم دارد.مثلا اگر دانشجو مجبور باشد با توجه به سوال قبلی به سوال بعدی پاسخ دهد! اینجاست که چینش سوالات بهم ریخته دانشجو را دچار مشکل می کند!
همچنین مرکز آزمون پیام نور لیستی از امتحانات ترم اول را اعلام کرده است که به صورت کتاب باز (OPEN BOOK) برگزار میشود.

لیست امتحانات بدون کاغذ
نیمسال اول کلیه مراکز
فایل PDF

لیست امتحانات بدون کاغذ
نیمسال اول کلیه مراکز
فایل اکسل

لیست امتحانات کتاب باز
نیمسال اول
OPEN BOOK

 

 توجه : صفحات 759 الی 765 فایل pdf مربوط به پیام نور پاکدشت می باشد.


تعداد بازديد : 191
زمان انتشار کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور


کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور از هفته آینده قابل دریافت می شود

 کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور یا همان گزارش ۴۲۸ سیستم گلستان که به عنوان مجوز حضور در جلسه امتحانات پایان ترم معرفی شده ، هفته آینده دسترسی به آن از طریق سیستم گلستان پیام نور امکان پذیر خواهد شد.
براساس آنچه در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام شده است کارت آزمون دانشجو از روز سه شنبه ۲۶ آذر ۹۲ منتشر می شود.(ممکن است زودتر هم منتشر شود)
 دانشجویان پیام نور می توانند با ورود به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر آموزش-->گزارش های آموزشی->دانشجو -> اطلاعات ثبت نام و امتحان -> "۴۲۸-برنامه امتحان پايان ترم دانشجو" کارت ورود به جلسه امتحانات خود را دریافت کنند.(دسترسی سریع به سیستم گلستان)
برای اینکه بتوانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید باید شهریه را پرداخت کرده باشید.
همچنین محل آزمون انتخابی دانشجويان كارشناسی ارشد در گزارش 428 نمايش داده می شود.امتحانات نیمسال اول ۹۳-۹۲ پیام نور از ۳۰ آذر آغاز و تا ۲۶ دیماه ۹۲ ادامه خواهد شد.


تعداد بازديد : 231
زمان آزمون و انتشار کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور

زمان آزمون و نحوه‌ پرينت كارت ورود به جلسه دوره فراگير كارشناسی ‌ارشد دانشگاه پيام‌نور اعلام شد


آزمون دوره فراگير مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در سال ۹۲ (نوبت سیزدهم - پذیرش بهمن ۹۲ ) صبح روز جمعه ۲۹ آذر ۹۲ در ۸۵ شهرستان و مراكز استان های مختلف كشور برگزار می ‌شود.
آزمون از ساعت ۸:۳۰ دقيقه صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان رأس ساعت ۸ صبح بسته خواهد شد.
کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای شركت در آزمون فراگیر پیام نور در روز سه‌‌شنبه ۲۶ آذر ۹۲ و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی  sanjesh.org منتشر خواهد شد.
متقاضيان می توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌ ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و كد رهگيري و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمايند.


تعداد بازديد : 138
امکان ثبت در خواست گواهی اشتغال به تحصیل در سیستم گلستان پیام نور فراهم شد

امکان ثبت در خواست گواهی اشتغال به تحصیل در سیستم گلستان پیام نور فراهم شد

ثبت درخواست گواهی اشتغال به تحصیل امکان جدیدی می باشد که از امروز در سیستم گلستان پیام نور فراهم شد. از این پس دانشجویان پیام نور می توانند بدون مراجعه به دانشگاه پیام نور به صورت غیر حضوری و از طریق سیستم گلستان نسبت به ثبت درخواست گواهی اشتغال به تحصیل خود برای ادارات مختلف اقدام کنند. دانشجویان پیام نور با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر آموزش -> دانشجو -> درخواست ها -> "در خواست گواهی اشتغال به تحصیل و شهریه" از این امکان جدید استفاده کنند.در این پس از آنکه دانشجو در سیستم درخواست خود را ثبت کرد کارشناس مربوطه آن را بررسی می کند و در صورت تایید نسبت به صدور گواهی اقدام می کند.تایید شدن و یا نشدن درخواست ها در سیستم گلستان در همان منو درخواست گواهی مشخص میشود و در صورتی که درخواستی توسط کارشناسی رد شود علت آن در سیستم گلستان به دانشجو اعلام می شود


تعداد بازديد : 195
زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۲ روز گذشته در حالی آغاز شد که پیش از این اعلام شده بود تکمیل ظرفیت و پذیرش بدون آزمون پیام نور نیز همزمان با این ثبت نام انجام خواهد شد. اما روز گذشته توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در مصاحبه با خبرگزاری فارس عنوان کرد برای تکمیل ظرفیت مربوط به رشته‌‌های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی، اطلاعیه لازم توسط سازمان سنجش در اواخر آذرماه منتشر می‌شود.
در همین رابطه پایگاه
اخبار پیام نور این موضوع را از طریق سلیم بهرامی رییس مرکز آزمون پیام نور پیگیری کرد که وی زمان ثبت نام و پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور را برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ (پذیرش بهمن ۹۲) را در دیماه اعلام کرد.این مسوول دانشگاه پیام نور خاطر نشان کرد هنوز تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نشده است.


تعداد بازديد : 235
اصلاحیه منابع نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور منتشر شد

اولین اصلاحیه لیست منابع نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ توسط دانشگاه پیام نور رسما منتشر شد. دانشگاه پیام نور در این اصلاحیه ۲۵ تغییر را به برای رشته های مختلف  مقطع کارشناسی در ترم اول ۹۲ اعلام کرده است
همچنین در بررسی هایی که توسط سایت اخبار پیام نور صورت گرفته است اصلاحیه لیست منابع و لیست ارائه دروس برای رشته های کارشناسی
حقوق ، مهندسي برق- الكترونيك، مهندسي پزشكي گرايش های باليني بيومتريال و بيومكانيك ، مهندسي راه آهن -جريه ،مهندسی راه آهن -خط و سازه هاي ريلي ، مهندسي عمران ، مهندسي رباتيك ، مهندسي كامپيوتر(سخت افزار) ، مديريت اجرايي ، آموزش رياضي مهندسی شيلات – گرايش تكثير و پرورش آبزيان ، مهندسی كشاورزي آب ، مهندسی ماشين هاي كشاورزی و مكانيزاسيون ، مهندسی منابع طبيعی ، محيط زيست ، تربيت بدني و علوم ورزشي و در مقطع ارشد رشته های الهيات- فلسفه و كلام اسلامي ، تاريخ تشيع - فلسفه وحكمت اسلامي ،  زمين شناسي (چينه شناسي و فسيل شناسي) ، فيزيك (زمينه اتمي و مولكولي) ، فيزيك (زمينه حالت جامد)، مهندسي كامپيوتر -نرم افزار(مخصوص وروديهای 92وبعد از آن) ، مديريت ورزشی ،مديريت MBA ، مديريت اجرايي (استراتژيك) تغییر کرده است.
همچنین لازم به ذکر است لیست ارائه دروس رشته فلسفه وكلام اسلامي- فلسفه اسلامي ، مهندسي كامپيوتر -نرم افزار(مخصوص وروديهاي 92وبعد از آن) ، تحقيقات آموزشی ، تربيت بدني و علوم ورزشي (فيزيولوژي ورزش) ، روانشناسي عمومی ، علم اطلاعات ودانش شناسي(عنوان قديم رشته:علوم كتابداري و اطلاع رساني ) ، علم اطلاعات ودانش شناسي-مطالعات كتابخانه هاي عمومی ، نیز اصلاحیه داشته است.
در آخر به کلیه دانشجویان پیام نور توصیه می شود همواره آخرین لیست منابع و لیست ارائه دروس خود را مطالعه کنند.

جهت مشاهده ليست ارائه دروس، وضعيت منابع، و جدول تطبيق دوره كارشناسي ناپيوسته، كارشناسي و كارشناسي ارشد سال تحصيلي 93-92 (تاريخ : 26/5/92) کلیک کنید


تعداد بازديد : 303
دانشجویان پیام نور تاریخ امتحانات نیمسال اول خود را بررسی کنند!

دانشگاه پیام نور در اطلاعیه ای اعلام کرد: "با توجه به اختلال در تعداد اندكي از تاريخ هاي امتحانات زمان آزمون هاي پايان نيمسال اول سال تحصيلي 93-92 خود را مجددا كنترل و بررسي نماييد". بر همین اساس کلیه دانشجویان پیام نور باید در حذف و اضافه نسبت به بررسی تاریخ امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ خود اقدام کنند. از آنجا که تداخل زمانی امتحانات ممکن است برای برخی دانشجویان پیام نور مشکل ایجاد کند این دسته از دانشجویان می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر : ثبت نام -> عملیات ثبت نام -> ثبت نام اصلی نسبت به اصلاح و یا تغییر واحدهای خود در زمان حذف و اضافه تا ۱۶ مهر ۹۲ اقدام کنند.


تعداد بازديد : 300
دانشگاه پیام نور رویه نحوه انتخاب واحد و دریافت شهریه را تغییر داد

دانشگاه پیام نور رویه نحوه انتخاب واحد و دریافت شهریه را تغییر داده است و دانشجویان پیام نور از این پس برای آنکه بتوانند انتخاب واحد کنند باید اول شهریه ثابت خود را پرداخت کنند. دانشگاه پیام نور تصمیمی را عملی کرده است که بنظر میرسد خیلی قبل تر باید آن را عملی و اطلاع رسانی میکرد.در ترم های قبل دانشجویان پیام نور شهریه خود را می توانستند حتی تا چند روز مانده به امتحانات پرداخت کنند اما از این نیمسال دانشجویان برای آنکه بتوانند انتخاب واحد کنند حتما باید اول شهریه ثابت را پرداخت کنند.
همچنین لازم به ذکر است آغاز انتخاب واحد پیام نور که قرار بود از ۷ شهریور باشد به ۹ شهریور تغییر یافته است.


تعداد بازديد : 217
تاریخ دقیق ثبت نام کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور پنجشنبه منتشر می شود

از این به بعد دانشگاه پیام نور آزمون فراگیر مقطع کارشناسی را برگزار نمی کند و  پذیرش در مقطع کارشناسی پیام نور به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد. (منظور از سوابق تحصیلی نمرات امتحانات نهایی دیپلم و یا معدل دیپلم است)
بر همین اساس دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد.
متقاضیان و علاقمندان به شرکت در مقطع کارشناسی بدون کنکور پیام نور از ۱۷مرداد تا ۲۲ مرداد ۹۲ فرصت دارند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
همچنین
ثبت نام و انتشار دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر در مهرماه ۹۲ صورت خواهد گرفت


تعداد بازديد : 504
تغییر زمان انتخاب واحد نیمسال اول 93-92 پیام نور

با توجه به تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ ابلاغی از وزارت علوم دانشگاه پیام نور نیز مجبور به تغییر تقویم آموزشی خود شد. براساس تقویم آموزشی جدید اعلام شده از سوی دانشگاه پیام نور زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲  از ۷ شهریور ۹۲ آغاز و تا ۱۵ شهریور ادامه خواهد داشت. همچنین شروع کلاس ها برای اولین بار در پیام نور از ۱۶ شهریور آغاز خواهد شد.لازم به ذکر است فرصت ارائه درخواست و ثبت مهمان توسط مراکز برای نیمسال اول از ۷ مرداد تا ۱۴ شهریور تعیین شده است.


تعداد بازديد : 212
تاریخ ثبت نام و امتحانات ترم تابستان دانشگاه پیام نور تغییر کرد

به دليل تغيير زمان شروع سال تحصيلی 93-92 از مهر ماه به نيمه شهريور با توجه به تقويم اعلام شده از سوی وزارت علوم و تحقيقات و فناوری ، دانشگاه پیام نور موظف شد ترم تابستان را زودتر از زمان اعلام شده در خبرهای قبل آغاز کند. 
بر اين اساس ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پيام نور از تاريخ 29 تير ماه به ۲۶ تير ماه تغییر کرد انتخاب واحد ترم تابستان
۹۲ پیام نور تا ۵ مرداد ادامه خواهد داشت.
همچنين امتحانات ترم تابستان دانشگاه پيام نور نيز به جای 2 تا 10 شهريور به 27 مرداد تا 5 شهريور ماه تغيير يافته است.


تعداد بازديد : 166
جزییات ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور اعلام شد

دانشگاه پیام نور جزییات ثبت نام ترم تابستان ۹۲ را اعلام کرد. براساس دستور العملی که دانشگاه پیام نور صادر کرده است زمان مهمان شدن برای ترم تابستان ۹۲ حداکثر تا ۳۱ تیرماه تعیین شده است. ثبت نام ترم تابستان دانشگاه پیام نور از ۲۹ تیرماه آغاز می شود و تا ۸ مرداد ماه ادامه خواهد داشت .ترم تابستان پیام نور حذف و اضافه ندارد. بنظر میرسد دروسی بیشتری نسبت به سالهای قبل در این تابستان ارائه خواهد شد امتحانات در ۵ نوبت از ۲ شهریور تا ۱۰ شهریور خواهد بود. کارت ورود به جلسه از ۲۲ مردادماه ۹۲ از طریق سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir قابل دریافت می باشد .


تعداد بازديد : 183
تغيير رشته توام با انتقال و تغيير رشته بند ج

كليه دانشجويان متقاضي شركت در آزمون تغيير رشته بند ج از تاريخ 20/02/92 لغايت 30/02/92 ميتوانند از مسير زير نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمايند :
آموزش-> دانشجو-> درخواستها -> تقاضاي انتقال و مهمان -> درخواست تغيير رشته (توام با انتقال) در واحدهاي داخلي
نكات قابل توجه جهت تكميل فرم درخواست تغيير رشته :
1- پس از ورود به فرم ، شماره دانشجويي خود را ثبت نموده و گزينه جستجو را انتخاب نماييد.
2- در قسمت عمليات ، نوع درخواست خود را تكميل نماييد.
3- در قسمت عمليات با انتخاب گزينه علامت سئوال در قسمت دانشكده ، گروه آموزشي و رشته تحصيلي نسبت به ثبت رشته در خواستي خود اقدام نماييد . لازم به ذكر است چنانچه دانشجو متقاضي تغيير رشته توام با انتقال مي باشد ميبايست مركز درخواستي خود را نيز انتخاب نمايد .

توجه :  تقاضاي تغيير رشته به  رشته هاي نيمه متمركز تربيت بدني و علوم ورزشي، طراحي پارچه و لباس، ارتباط تصويري، كتابت و نگارگري و رشته نقاشي غير مجاز است و دانشجو ملزم به رعايت كليه قوانين مورد نياز جهت شركت در آزمون تغيير رشته بند ج مي باشد. شايان ذكر است عواقب ناشي از عدم رعايت موارد فوق بر عهده شخص دانشجو مي باشد.


تعداد بازديد : 116
فعال شدن كارت ورود به جلسه آزمون پايان ترم نيمسال دوم 92-1391 ( گزارش 428 ) در سيستم گلستان

 

كارت ورود به جلسه امتحان پايان ترم ( گزارش 428 ) در سيستم گلستان فعال شد. دانشجويان محترم مي توانند از طريق مسير زير، اين كارت را مشاهده نموده و از آن پرينت بگيرند:
 
منوي آموزش ==> گزارش هاي آموزش ==> دانشجو ==> اطلاعات ثبت نام و امتحان ==> 428-برنامه امتحان پايان ترم دانشجو  ( در صفحه اي كه باز مي شود، در جدول پارامترهاي خاص، قسمت ترم دانشجو را بررسي نماييد. اگر شماره ترم 3912 نيست، آن را اصلاح كنيد و سپس بر روي « مشاهده گزارش» كليك نماييد)
 
نكته مهم 1 :لازم به ذكر است كه در صورت داشتن بدهي، سيستم اين گزارش را به شما ارائه نمي دهد. براي اطمينان مي توانيد گزارش 163 ( فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور ) را از مسير زير مشاهده نماييد.
 
 منوي آموزش ==> گزارش هاي آموزش ==> شهريه ==> ليست ها و آمارها ==> 163-فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور
 
نكته مهم 2 :كارت ورود به جلسه امتحان الزاما بايد عكس دار باشد و براي ورود به جلسه امتحان بايد پرينت آن را به همراه كارت دانشجويي يا يك كارت شناسايي معتبر به همراه داشته باشيد.

نكته مهم 3 :
گزارش 428 را روز قبل از آزمون تهيه نمائيد.
 

 


قابل توجه دانشجويان گرامي :

 

 

 

شايان ذكر است تعدادي از دانشجويان به دلايل زير قادر به دريافت كارت شركت در جلسه آزمون نمي باشند :

 


 

 

  1. دانشجويان بدهكار : اين دسته از دانشجويان مي توانند با پرداخت بدهي خود(با دريافت گزارش 163 از طريق مسير زير) و حداكثر پس از 72 ساعت (ايام تعطيل به اين زمان اضافه مي شود)، كارت آزمون خود را دريافت نمايند.

    منوي كاربر ==> آموزش ==> گزارش هاي آموزش ==> شهريه ==> ليست ها و آمارها => 163-فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور

  2. دانشجوياني كه شماره ملي آنها در سيستم وجود ندارد : اين دسته از دانشجويان مي توانند پس از ثبت شماره ملي خود در سيستم - از طريق مسير زير - كارت آزمون خود را دريافت نمايند. 

     منوي كاربر ==> آموزش ==> دانشجو ==> مشخصات دانشجو ==>تغيير شماره ملي دانشجو


تعداد بازديد : 294
اعلام عناوين دروس و تاريخ ثبت نام دروس ريزشي نيمسال اول 92-1391
بدينوسيله عناوين دروسي كه در نيمسال اول سال تحصيلي 92-91 ريزش بالا داشته اند به
شرح ذيل اعلام مي گردد:

1. نوع آزمون : ريزشي مرحله اول 

2. مسير ثبت نام: نيمسال 3912

3. تاريخ ثبت نام : 10/02/92 تا 15/02/92

4. فقط دانشجوياني مي توانند در آزمون مجدد اين دروس شركت نمايند كه در امتحان قبلي حضور داشته اند.

5. اين دروس جزء سقف انتخاب واحد ترم 3912 محسوب نمي شود .

6. شركت دانشجويان در آزمون اجباري نيست. 

7. تاريخ برگزاري امتحانات اين دروس همزمان با امتحانات پايان نيمسال دوم 92-91 مي باشد.


نام درس
كد درس
رشته تحصيلي
الكتريسيته
1112173
آموزش علوم تجربي
حرارت و ترموديناميك و امواج
1112175
آموزش علوم تجربي
فيزيك
1113001
تربيت بدني و علوم ورزشي
آمار و كاربرد آن در مديريت
1117009
مديريت دولتي
آمار و كاربرد آن در مديريت
1117018
حسابداري
آمار و كاربرد آن در مديريت
1117086
مديريت بازرگاني- مديريت دولتي
آمار 2
1117118
علوم اقتصادي
آشنايي با كامپيوتر و كاربردآن
1211406
امور تربيتي
متون اختصاصي انگليسي
1212155
علم اطلاعات و دانش شناسي
كاربرد آمار و احتمالات در برنامه ريزي شهري
1216438
جغرافيا و برنامه ريزي شهري ( جديد)
روشهاي مطالعات ديني 1
1220149
الهيات و معارف اسلامي گرايش اديان و عرفان
نحو 2
1230016
زبان و ادبيات عرب
نحو 1
1230077
زبان و ادبيات عربي
مباني كارآفريني
1234027
مهندسي توليدات دامي- مهندسي صنايع- مهندسي منابع طبيعي محيط زيست- مهندسي فناوري اطلاعات -  مهندسي كامپيوتر
(نرم افزار)- علوم كامپيوتر
تحقيق در عمليات 1
1312024
مهندسي مديريت پروژه
ايستايي
1411171
مهندسي مديريت و آباداني روستاها
متون اختصاصي انگليسي
1712170
علم اطلاعات و دانش شناسي
آمار براي كتابداران
1712190
علم اطلاعات و دانش شناسي
روشهاي آماري
1117081  

تعداد بازديد : 153
آخرين مهلت ثبت نمره ميان ترم

آخرين مهلت ثبت نمره ميان ترم توسط استاد در مقطع كارشناسي تا تاريخ 03/03/1392 و مقطع كارشناسي ارشد تا تاريخ 04/04/1392 ميباشد، بعد از تاريخ مذكور هيچ تغييري در نمره ميان ترم اعمال نمي گردد در نتيجه هيچ اعتراضي قابل بررسي نيست.


تعداد بازديد : 162
اطلاعيه مهم درخصوص جايگزيني درس دفاع مقدس با دروس عمومي


تعداد بازديد : 148
امکان تعیین محل آزمون برای دانشجویان ارشد پیام نور فعال شد
دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور در هر شهری که بخواهند امتحانات خود را بدهند
امکان تعیین محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور در سیستم گلستان فعال شد.بوسیله این امکان دانشجویان ارشد به راحتی می توانند با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور نسبت به تعیین محلآزمون خود اقدام کنند.هیچ محدودیتی برای این دسته از دانشجویان وجود ندارد.همچنین در تعیین محل آزمون،شهریه و استاد تغییری نمی کند و فقط محل آزمون تغییر می کند.دانشجویان متقاضی از امروز تا 15 اردیبهشت می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس  reg.pnu.ac.ir از مسیر: آموزش ->دانشجو ->درخواستها ->"انتخاب محل آزمون" نسبت ثبت درخواست تعیین محل آزمون نیمسال دوم 92-91 خود اقدام کنند(الزامی برای این کار وجود ندارد)

مهم نیست آن شهری که دانشجویان انتخاب می کنند رشته ارشد دارد یا ندارد تنها چیزی که مهم است داشتن دانشگاه پیام نور در آن شهر است.اما این موضوع برای شهر تهران استثنا می باشد .دانشجویان فقط از چهار مرکز موجود در شهر تهران یعنی پیام نور تهران جنوب،پیام نور تهران شمال،پیام نور تهران شرق و پیام نور تهران غرب فقط مرکزی را می توانند انتخاب کنند که رشته آنها را داشته باشد! اگر رشته دانشجو در هیچ یک از چهار مرکز تهران وجود نداشت هر کدام را که بخواهند می توانند انتخاب کنند دانشجويان برون مرزي مجاز به انتخاب مركز آزمون نمی باشند. همچنین دانشجويان بدهكار تا زمان واريز شهريه مجاز به تكميل فرم نخواهند بود و حداقل 48 تا 72 ساعت بعد از پرداخت شهریه می توانند در سیستم از امکان تعیین محل آزمون استفاده کنند.


تعداد بازديد : 123
کارت ورود به جلسه امتحان در سیستم گلستان پیام نور فعال شده است

گزارش 428 کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در سیستم گلستان فعال شده است
کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور یا همان گزارش ۴۲۸ سیستم گلستان که به عنوان مجوز حضور در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور معرفی شده ،دسترسی به آن از طریق سيستم گلستان از روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 92 امکان پذیر شده است. دانشجویان پیام نور می توانند با ورود به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر  آموزش-->گزارش های آموزشی->دانشجو -> اطلاعات ثبت نام و امتحان -> "۴۲۸-برنامه امتحان پايان ترم دانشجو"  در جدولی که مشاهده می کنند با تغییر گزینه "ترم دانشجو" از 3911 به 3912 کارت ورود به جلسه امتحانات خود را دریافت کنند. برای اینکه بتوانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید باید شهریه را پرداخت کرده باشید.


تعداد بازديد : 568
فروش ویژه